گزارش مالی از عملکرد ماه فوریه سال 2023

گزارش از عملکرد مالی ماه فوریه:
میزان پول واریز شده به حساب انجمن فعالیت برای حقوق بشر در ماه فوریه ۲۲۳۰ یورو بوده است.
از ماه ژانویه نیز مبلغ ۱۰۰ یورو بابت ارسال دارو به ایران در صندوق انجمن باقیمانده بود.
آنچه در ذیل این متن مطالعه می کنید گزارشی از عملکرد ماهیانه انجمن فعالیت برای حقوق بشر می باشد.

ماه فوریه در حالی آغاز شد که شهر خوی و روستاهای اطراف آن به لرزه در آمد و ساکنین این شهر و روستاهای اطراف آن نیازمند دریافت کمک بودند.
شاعر و نویسنده عزیز کشورمان جناب شهرام میرزایی در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد که برای کمک به زلزله زدگان راهی شهر خوی می باشد. ما نیز با اعلام فراخوانی مبلغی معال ۱۱۰۰ یورو برای کمک به هموطنان خود در خوی جمع آوردی و به حساب شهرام میرزایی مبلغ ۵۶ میلیون تومان واریز کردیم. در ارتباط با کمک های جمع آوری و ارسال شده برای شهرام میرزایی ایشان در صفحه اینستاگرام خود گزارشی تصویری و کتبی منتشر کرده که شما می توانید با مراجعه به کانال ایشان گزارش کامل از عملکرد جناب میرزایی را مطالعه کنید.
لینک گزارش شهرام میرزایی:

همچنین با توجه به پیدا کردن راهی جهت ارسال دارو به ایران مبلغ ۴۵ یورو از ۱۰۰ یورو ذخیره در صندوق از ماه ژانویه برای ارسال بار به داخل کشور پرداخت شد.

در مجموع 1185 یورو برای حمایت از زندانیان سیاسی، خانواده های های آنها ، حمایت از مجروحین جنبش زن، زندگی، آزادی و حمایت از زنان سرپرست خانواده پرداخت شد. که شرح پرداختی ها بدون ذکر نام در ذیل این متن قرار گرفته است.

در مجموع ۱۷ خانواده از زندانیان سیاسی استان سیستان و بلوچستان نیازمند کمک مالی ماهیانه می باشند که ما موفق شدیم در ماه گذشته برای هر کدام از این خانواده ها مبلغ ۲ میلیون تومان جهت کمک خرج زندگی ارسال کنیم که در مجموع ۳۴ میلیون تومان از مجموع 58 میلیون پول حاظر در صندوق برای حمایت از این عزیزان استفاده شد.
خانه خانواده یکی از زندانیان سیاسی متاسفانه دوچار آسیب جدی شد و نیاز به تعمیر داشت و مبلغ ۸ میلیون ۸۰۰ هزار تومان برای تعمیر هزینه این خانه ارسال شد.
مبلغ ۱ میلیون ۳۰۰ هزار تومان برای اجاره خانه یک زندانی سیاسی که نان اوره خانواده است پرداخت شد و مبلغ ۳ میلیون تومان جهت حمایت مالی از خانواده یک زندانی سیاسی پرداخت شد.
مبلغ ۲ میلیون تومان به یک زندانی تازه آزاد شده کمک شد و مبلغ ۱ میلیون ۵۰۰ هزار تومان برای درمان یک زندانی که با قرار وثیقه برای رسیدگی به وضعیت جسمی اش در مرخصی پرداخت شد همچنین مبلغ 1 میلیون 500 هزارتومان بابت کمک هزینه برای خانواده یک زندامی محبوس در زندان قم ارسال شد. مبلغ 1 میلیون تومان بابت کمک به یک خانواده کپر نشین در استان سیستان و بلوچستان ارسال شد. همچنین مبلغ 334 هزار تومان بابت خرید دارو و ارسال آن برای یک زندانی در زندان رجایی شهر پرداخت شد.


مبلغ۵ میلیون تومان برای کمک به زندانیان برای ۱۰ زندانی هر زندانی ۵۰۰ هزار تومان در زندان های ( سنندج، ارومیه، تهران بزرگ و رجایی شهر) ارسال شد.
متاسفانه در پایان ماه فوریه صندوق انجمن کاملا خالی است و امید بر آن داریم تا شما عزیزان در ماه مارچ نیز مارا تنها نگذاریم.

Instagram (https://www.instagram.com/p/Co5fkQAqcTw/?igshid=YmMyMTA2M2Y=)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟