گزارش مالی از عملکرد ماه ژانویه سال 2023

گزارش از عملکرد ماه ژانویه سال ۲۰۲۳

در ماه ژانویه در مجموع مبلغی بالغ بر ۱۰۶۳ یورو برای کمک به نیازمندان برای انجمن ارسال شد.

از مجموع ۱۰۶۳ مبلغ ۹۰۰ یورو برای ایران ارسال شده که در زمان ارسال این پول به ایران نرخ یورو ۴۳ هزار تومان بود و معادل ۳۸ میلیون ۷۰۰ هزار تومان در ایران به حساب مورد نظر ما واریز شد، از ماه دسامبر سال ۲۰۲۲ نیز مبلغ ۵۰۰ هزار تومان در صندوق ایران باقیمانده بود که با مبلغ واریز شده به حساب در ماه ژانویه مبلغی معادل ۳۹ میلیون ۲۰۰ هزار تومان موجودی حساب ما شد.

۱۶۳ یورو باقی مانده برای ارسال دارو به ایران در آلمان باقی ماند که از این مبلغ ۳۳ یورو هزینه خرید ۱۰ کارتون مخصوص ارسال بسته شد و اولین بسته از داروها به مقصد یکی از کشورهای همسایه ارسال شد، به دلیل گران بودن داروهای ارسال شده و همچنین اطمینان از رسیدن بسته به مقصد، بسته بیمه و ردیاب به آن وصل شد، به همین دلیل مبلغ ارسال بسته ۳۱ یورو ۵۰ سنت در آمد.(تمامی قبوض دریافتی از پست موجود است). مدت زمان لازم از طرف پست برای ارسال بسته به کشور ۱۵ روز بود اعلام شده و بسته در روزهای پایانی ژانویه ۲۰۲۳ به مقصد رسید و در حال ارسال به ایران می باشد، پس از آنکه دوستان ما داخل کشور داروها را دریافت کنند، بسته بعدی مجدد از همین مسیر به داخل کشور ارسال خواهد شد.

اما از موجودی تومانی، در مجموع مبلغ ۱۳ میلیون تومان برای پدر یکی از اعدام شدگان راه آزادی ( اسناد موجود است) طی دو مرحله یکبار ۵ میلیون تومان و یکبار ۷ میلیون تومان ارسال شد.

مبلغ سه میلیون تومان جهت تهیه پوشاک مناسب برای دوستانی که در تجمعات بازداشت شده اند و در زندان تهران بزرگ به سر می برند و از لباس مناسب و همچنین پتوی گرم برخوردار نیستند ارسال شد، تا بتوانند با توجه به سرمای شدید هوا و همچنین سرد بودن سلول ها برای خود لباس و پتوی مناسب از سوپرمارکت زندان تهیه کنند.

در مجموع مبلغ ۳ میلیون تومان برای همسران سه زندانی که دارای فرزند نیستند، و خوشبختانه صاحبخانه هستند ارسال شد( هر کدام مبلغ یک میلیون تومان )برای خرج زندگی ماهیانه ارسال شد.

و برای ۹ خانواده دارای فرزند که سرپرست های( نان آور) هایشان در زندان هستند مبلغ ۱۸ میلیون تومان ( هر خانواده ۲ میلیون تومان) واریز شد.

مبلغ ۴ میلیون تومان برای ۸ زندانی محبوس در زندان های سنندج، تهران بزرگ، رجایی شهر و اوین و ارومیه ( هر زندانی ۵۰۰ هزار تومان) ارسال شد.

همچنین کارگری در ملارد که به بیماری بهجت چشم دچار است درخواست کرده تا برای تهیه چهار آمپول (سینورا) که نایاب است و قیمت هر آمپول آن ۱ میلیون تومان و در مجموع قیمت چهار عدد ۴ میلیون تومان می شود، به ایشان کمک کنیم که با حمایت دوستان داخل کشور و عزیزی که دکتر داروساز است، دارو تهیه شده و به دست ایشان رسید.

در مجموع مبلغی معادل ۱۰۰ یورو باقی مانده برای ارسال داروها به ایران و در صندوق ایران در حال حاضر دیگر موجودی باقی نمانده است.

در روزهای پایانی ماه ژانویه زلزله ای شهر خوی را زلرزاند و هزاران نفر از هموطنان مارا آواره کوچه و خیابان کرد، مانیز آنچه در توان داشتیم برای حمایت از مردم خوی گذاشتیم، که گزارش تکمیلی و تصویری این خدمت جداگانه منتشر خواهد شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟