گزارشی از اولین اقدامات پزشکی

در تاریخ ۱۲ نوامبر حسن فیروز با حالتی بیمار و تب بالا و شکم درد از خواب بیدار می شود. 

حسن در هنگام قضای حاجت متوجه وجود خون در مدفوع خود می شود، سه روز را با همین حال سپری می کند، اما رفته رفته پس از سه روز توان بدنی خود را بصورت کامل از دست می‌دهد و به بیمارستان مراجعه می کند. 

پس از انجام آزمایش های اولیه، تشخیص زخم روده داده می شود و قراری برای انجام عمل کرنوسکوپی در روز ۱۹ نوامبر گذاشته می شود، حسن در طول این مدت در بیمارستان بستری بوده و روزی دو سروم آنتی بیوتیک به وی تزریق شده است. 

پس از انجام عمل کرنوسکوپی پزشک متوجه وجود غده ای بدخیم در بخشی از روده حسن فیروزی شده و در نهایت پس از انجام نمونه برداری، نمونه به آزمایشگاه ارسال می شود. پس از آن مجدد به مدت سه روز حسن فیروزی در بیمارستان بستری می ماند، اما به دلیل بالا بودن اجاره هر شب تخت در بیمارستان  تصمیم به خروج از بیمارستان می‌گیرد، چرا که شش شب اقدامت در بیمارستان و تزریق روزی دو سروم و انجام یک آزمایش خون، سنوگرافنی و کرنوسکوپی مبلغی معادل ۱۴۵۰ یورو هزینه برداشته و از آنجا که حسن فیروزی هیچ گونه بیمه ای ندارد و باید کل این هزینه ها بصورت فردی پرداخت می کرده، تصمیم به خروج از بیمارستان تا زمان مشخص شدن جواب کرنوسکوپی می‌گیرد.

پیمایش به بالا
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟